ye-logo.v1.2

В урочищі «Евеліна» на Хмельниччині продовжують знаходити небезпечні боєприпаси

Суспільство 1090
Вибухонебезпечні предмети сапери виявили під час контрольного обстеження місцевості
Вибухонебезпечні предмети сапери виявили під час контрольного обстеження місцевості. Фото: ілюстративне km.dsns.gov.ua

Небезпечний спадок Другої світової війни перебував й бойовому стані.

Вчора, 23 липня, в лісовому урочищі «Евеліна» поблизу Ярмолинців піротехніки Держаної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області знешкодили шість боєприпасів часів Другої світової війни, які становили загрозу для людей. Про це повідомила пресслужба рятувальників.

За її інформацією, під час контрольного обстеження у лісовому урочищі «Евеліна» сапери виявили шість мінометних мін калібру 82 міліметри та артилерійські снаряди калібру 152 міліметри. Знайдені боєприпаси є спадком Другої світової війни. Попри це вони досі перебували у бойовому стані й могли вибухнути, тому становили загрозу для людей.

«Виявлені вибухонебезпечні предмети піротехніки підірвали у спеціально відведеному місці», — зазначають у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

Загалом від початку року місцеві рятувальники знешкодили 1 тисячу 772 вибухонебезпечні предмети.

Нагадаємо, в урочищі «Евеліна» небезпечні знахідки часів Другої світової війни виявляють не вперше. Наприклад, цього травня рятувальники знешкодили 12 артилерійських снарядів.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області нагадують, що виявивши, підозрілі предмети чи боєприпаси часів Другої світової війни, ні в якому випадку до них не можна торкатися, спробувати їх розібрати чи кидати у багаття. Необхідно одразу зателефонувати на лінію «101».

Читайте також: Чоловіків, які вбили односельців і спалили їх будинок, засудили довічно

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую