ye-logo.v1.2

Що означає для Хмельниччини «помаранчевий» рівень адаптивного карантину

Суспільство 11226
За останні два дні у Хмельницькій області кількість інфікованих COVID-19 збільшилася на майже півсотні осіб.
За останні два дні у Хмельницькій області кількість інфікованих COVID-19 збільшилася на майже півсотні осіб.. Фото: колаж автора

У Хмельницькій ОДА повідомили, що область може потрапити у «помаранчеву» зону.

За останні два дні у Хмельницькій області кількість інфікованих COVID-19 збільшилася на майже півсотні осіб. За добу 29 липня додалося двадцять випадків захворювання і вже сьогодні – плюс 26 випадків станом на 13 годину. Таке різке збільшення захворювання, за даними Хмельницької ОДА, «викликає занепокоєння».

«Звичайно, що ці два дні викликають занепокоєння, тому що кількість випадків зросла. Зараз найбільше випадків по містах Хмельницький і Старокостянтинів і по Старокостянтинівському району. Також Летичівський, Білогірський, Ізяславський, Славутський, Шепетівський, Чемеровецький і Кам’янець-Подільский райони», – повідомив під час брифінгу перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

Зазначимо, що станом на 13:00 в області зареєстровано 1132 випадки захворювання. Чиновник додав, що у випадку, якщо так буде зростати рівень захворюваності, область може потрапити у жовту, або й у помаранчеву зону. Це означає, що карантинні вимоги посилять.

«Якщо так буде зростати рівень захворюваності, область може потрапити у жовту, або й помаранчеву зону», – додав чиновник.

Згідно із розробленими «кольоровими» зонами, у помаранчевій забороняється діяльність закладів розміщення (окрім готелів), розважальних закладів та ресторанів у нічний час, спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, планові госпіталізації в лікарнях, прийом нових змін в дитячі табори та обмеження для масових заходів.

Сьогодні МОЗ оприлюднило дані, згідно з якими Хмельниччина вже входить у зону територій не готових до послаблення карантину.

Зараз Хмельниччина ще поки входить до «зеленої» зони, адже кольоровий індикатор змінюватимуть, якщо показники не будуть у нормі протягом п'яти днів поспіль.

Нагадаємо, обов’язковими і для «зеленої» зони, за даними МОЗу, залишаються такі обмеження: 

- наявність маски чи респіратора під час перебування у приміщенні;
- дотримання дистанції під час проведення масових заходів (1 особа на 5 кв. м);
- дотримання дистанції під час проведення заходів у закладах культури (заповненість 50% місць);
- перевезення людей у громадському транспорті в межах кількості сидячих місць. 

Інфоргафіка moz.gov.ua

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую