ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

На Хмельниччині завершився весняно-літній призов до армії

Суспільство 1039
На Хмельниччині призовників перевіряли на COVID-19
На Хмельниччині призовників перевіряли на COVID-19. Фото: ілюстративне з архіву

На строкову службу призвали 630 жителів області.

Вчора, 30 липня, відбулася остання відправка призовників з обласного збірного пункту до місць служби і таким чином цьогорічна весняно-літня призовна кампанія на Хмельниччині була завершена. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату.

«Загалом з області на строкову військову службу призвано 630 громадян. Із них 365 проходитиме службу в Збройних Силах України, 208 – у Національної гвардії, 22 – у Державній прикордонній службі та 35 – у Державній спеціальній службі транспорту. План призову виконано на сто відсотків і за кількісними і за якісними показниками», - повідомляють в обласному комісаріаті.

На комплектування військ не направлялися призовники, які не мали базової загальної середньої освіти, мали низькі морально-ділові якості, перебували на обліку в органах внутрішніх справ за антигромадську поведінку, зловживали алкоголем чи вживали наркотичні речовини тощо. Призовникам, які мали бажання вступити цього літа до вищих навчальних закладів, надавалася відстрочка від призову.

«Призов на військову службу в області проводився з дотриманням усіх вимог карантину, вживалися заходи для недопущення зараження майбутніх воїнів коронавірусом COVID-19, - додають у пресслужбі. - Зокрема, задля цього кожен призовник, який відправлявся на обласний збірний пункт, проходив IFA-тестування. Жодного випадку зараження виявлено не було».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую