ye-logo.v1.2

Хмельницька влада посилила контроль за стихійною торгівлею та масковим режимом

Суспільство 4023
Правоохоронці та «Муніципальна дружина» мають контролювати носіння захисних масок у громадських місцях
Правоохоронці та «Муніципальна дружина» мають контролювати носіння захисних масок у громадських місцях. Фото: ілюстративне pixabay.com

Обов’язки контролю поклали на поліцію та «Муніципальну дружину».

Про це свідчить розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступника Хмельницького міського голови Володимира Гончарука, підписане 31 липня.

Згідно з текстом цього розпорядження, воно було прийняте для виконання нової постанови Кабміну щодо запобігання COVID-19. Для цього передбачено низку заходів. Частина з них стосується посиленого контролю за місцевою торгівлею.
Отож, співробітникам міських управління Держпродспоживслужби та відділу поліції доручили відповідно до внутрішніх планів здійснювати у межах повноважень контроль за дотриманням протиепідемічних заходів ринками «Ранковий», «Кооператор» та суб’єктами господарювання на території міста. Також у розпорядженні передбачено посилення контролю за стихійною торгівлею. Цим мають займатися правоохоронці спільно з працівниками комунального підприємства «Муніципальна дружина».

«Посилити контроль за несанкціонованою торгівлею на території міста та носінням масок у громадських місцях. На території від центрального входу на ринок «Ранковий» до магазину «Єва» посилити контроль за несанкціонованою торгівлею у робочі дні «Муніципальній дружині з 8-ї ранку 17:00, а Хмельницькому міському відділу поліції — з 17:00 до 19:00», — йдеться у розпорядженні.

Також у документів передбачений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у громадському транспорті міста та проведенням у ньому дезінфекції. Це стосується не лише комунального, а й приватного громадського транспорту.

Читайте також: В Україні визначились, як навчатимуться діти з 1 вересня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую