ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2020

Екоінспекція звинувачує красилівських комунальників у забрудненні річки Случ

Суспільство 538
Красилівське підприємство має компенсувати державі понад 845 тисяч гривень завданих збитків
Красилівське підприємство має компенсувати державі понад 845 тисяч гривень завданих збитків. Фото: ілюстративне pixabay.com

Якщо підприємство добровільно не відшкодує завданні збитки, екологи звернуться до суду.

Про це сьогодні, 4 серпня, повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області. Вона зазначила, що вимоги природоохоронного законодавства порушило Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства.

За її інформацією, екоінспектори під час планових перевірок встановили, що це комунальне підприємство здійснило скид забруднюючих речовин у річку Случ з перевищенням встановлених нормативів граничнодопустимих скидів. Цей факт підтвердили результати інструментально-лабораторних вимірювань.

«Тому Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства має відшкодувати державі 845 тисяч 395 гривень збитків завданих власними діями. Якщо комунальники добровільно не відшкодують ці кошти, Державна екологічна інспекція звертатиметься до суду про примусове стягнення завданої шкоди», — зазначають у пресслужбі Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

Нагадаємо, це комунальне підприємство не вперше потрапляє під приціл екоінспекції. Наприклад, у лютому цього року екологи зафіксували забруднення ним річки, що завдало понад 300 тисяч гривень збитків.

Читайте також: У Хмельницькому госпіталі ветеранів реконструюють систему очищення стоків

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую