ye-logo.v1.2
30 Вересня, 2020

Під час навчальної тривоги у Хмельницькому евакуювали людей з приміщення суду

Суспільство 947

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Судові охоронці разом з надзвичайниками навчалися, як діяти у випадку загорання.

Сьогодні, 14 серпня, у Хмельницькому відбулися спільні навчання за участю співробітників Служби судової охорони, Державної служби надзвичайних ситуацій та працівників господарського і апеляційного суду.

Згідно сценарію, в будівлі на третьому поверсі сталося загоряння, тож з приміщення господарського та апеляційного суду евакуювали працівників і цивільних осіб. Евакуацію ще однієї людини здійснили через вікно третього поверху, де, за легендою, й виникла пожежа.

Загалом з будівлі вивели близько трьох десятків людей. До навчання долучилися сорок працівників Служби судової охорони та близько десятка рятувальників на двох пожежних машинах. Таким чином вдалося відпрацювати дії кожного працівника в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Судові охоронці провели евакуацію людей.
Кілька десятків осіб вивели надвір.
За сценарієм, горіло на третьому поверсі.
"Постраждалому" під час пожежі надали необхідну медичну допомогу.

Як зазначають рятувальники, 90% загорянь можна ліквідувати в перші три хвилини первинними засобами гасіння — вогнегасниками. Тож бійці ДСНС продемонстрували учасникам навчань, як працюють та як користуватися вогнегасниками різного типу. До слова, універсальним вважають порошковий вогнегасник, яким можна гасити вогонь на будь-яких предметах і навіть електроприладах, вимкнувши їх із розетки перед тим.

«Практика свідчить: вистачає 6 хвилин, аби кабінет вигорів повністю. Тож, якщо виявили пожежу, потрібно діяти оперативно. Треба сповістити всіх, хто знаходиться на поверсі, про пожежу та за номером «101» викликати рятувальників. При цьому треба чітко вказати адресу та де саме виникло займання, скільки поверхів у будівлі, чи є під'їзні шляхи. Категорично заборонено користуватись ліфтом», - розповіли рятувальники.

Також рятувальники показали детальний інструктаж користування вогнегасником.
До навчання залучили два пожежних автомобіля.
Судові охоронці разом з надзвичайниками навчалися, як діяти у випадку загорання.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую