ye-logo.v1.2

Пільговики їздитимуть за гроші! На приватному транспорті

Суспільство 2583

У Кам’янці-Подільському з першого дня літа приватні перевізники на міських маршрутах перестануть надавати свою послугу громадянам пільгових категорій

Відповідно й на державну субвенцію, яка цього року становить один мільйон 200 тисяч гривень, розраховувати вони вже не можуть. Місцеві чиновники кажуть, що для повноцінної щоденної реалізації цієї пільги, її слід було підкріпити з бюджету не менш, ніж чотирма мільйонами. Саме через недофінансування та систематичну затримку відшкодувань приватні перевізники неодноразово протестували, у результаті місцева влада погодилася скоротити «пільгові дні» до двох на тиждень. Не перший рік влада наполегливо шукала виходу з цієї неприємної ситуації.
Наразі в місті створено комунальний автопарк, який складається з двох великих комфортабельних німецьких автобусів, що були у вжитку. Влада обіцяє докупити ще кілька, щоб охопити всі мікрорайони. Відтепер пенсіонери, інваліди, багатодітні зможуть безкоштовно кататися по місту щодня. Іншим громадянам також не боронять користуватися комунальним транспортом, проїзд яким навіть на 50 копійок дешевший, ніж у задушливих «Газелях».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую