ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Чи можна отримати позику онлайн у 18 років?

Суспільство 1340
Термін кредитування в Мілоан складає 30 днів
Термін кредитування в Мілоан складає 30 днів. Фото: Компанія Мілоан

Позика онлайн — це швидкий кредит, який оформлюється через інтернет на короткостроковий термін

Отримати позику можна в одній із мікрофінансових організацій на простих і вигідних умовах. Якщо вам швидко потрібні кошти і ви не знаєте, де їх взяти, радимо звернутися в компанію Мілоан. У нас можна отримати кредит з 18 років без довідки про доходи і зайвих перевірок.

Умови оформлення кредиту з 18 років

Уже при першому зверненні в компанії Мілоан можна отримати в борг до 12000 гривень. Якщо 18 років виповнилося тільки в цьому році і ви ще ніде не працюєте, можливо, сума кредиту буде меншою. При успішному погашенні першої позики кредитний ліміт збільшиться до 15000 гривень. Термін кредитування в Мілоан складає 30 днів. Позичальники самостійно вибирають період, протягом якого можуть повернути кошти. Вибрати потрібну суму і термін можна за допомогою кредитного калькулятору. Відсоткова ставка для нових клієнтів становить 0,01%, а при повторному зверненні збільшується до 1,5%.

Якщо у клієнта немає можливості вчасно повернути борг Miloan пропонує оформити пролонгацію. Продовжити термін дії позики можна на 3, 7 і 15 днів. Послуга стає доступною після оплати фактично нарахованих відсотків. Здійснювати платежі по кредиту можна за допомогою терміналу самообслуговування, через банк і у відділенні Нової Пошти. Онлайн-погашення виконується з використанням картки: через особистий кабінет і без входу в нього.

Оформити кредит без відмови можна незалежно від віку, освіти і мети звернення на сайті Miloan.ua Заявка буде прийнята та розглянута автоматично на загальних умовах.

Як отримати кредит у 18 років?

Щоб отримати першу позику в Мілоан, потрібно здійснити наступні кроки:

  • вибрати суму і строк кредиту за допомогою кредитного калькулятору на головній сторінці сайту;
  • створити особистий кабінет на сайті, зареєструвавшись за номером мобільного телефону;
  • заповнити анкету з основною інформацією про себе;
  • підтвердити картку: перед верифікацією переконайтесь, що сума на рахунку більша за 1 гривню і що з картки дозволені онлайн-платежі;
  • дочекайтеся перевірки анкетних даних і результату розгляду заявки;
  • прочитайте кредитний договір і підпишіть його СМС-кодом;
  • отримайте гроші.

Кошти можуть бути перераховані на картку будь-якого банку. Головне, щоб вона була не простроченою і оформленою на вас.

При наступному зверненні повторно заповнювати анкету не доведеться. Вказана вами інформація буде зберігатися в особистому кабінеті. За рахунок цього тривалість процедури оформлення кредиту знижується до 5 хвилин. Конфіденційність даних і захист фінансових операцій наша компанія гарантує.

Цілодобовий режим роботи, автоматична система опрацювання заявок, регулярні акції і знижки — все це ми запровадили для того, щоб нашим клієнтам було зручно, вигідно і цікаво співпрацювати з нами. Приєднуйтесь, щоб на 100% відчути переваги сучасних і якісних кредитних послуг Miloan.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую