ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вікенд 4-6 вересня: дощі відступлять

Суспільство 1983
Вітер буде змінних напрямків до п'яти метрів за секунду
Вітер буде змінних напрямків до п'яти метрів за секунду. Фото: автора

На вихідних розпогодиться.

Вікенд на Хмельниччині розпочнеться з дощів. Однак вони йтимуть лише найближчої ночі, а вдень, 4 вересня, розпогодиться і дощ припиниться. За прогнозом сайту «Синоптик», температура повітря почне поволі підійматися з +22 градусів у п’ятницю до +25 у неділю.

Ночі будуть вже прохолодними. Стовпчики термометрів покажуть +11..13 градусів. Вітер буде змінних напрямків до п’яти метрів за секунду.

За інформацією сайту «Гісметео», дощі, які сьогодні «поливають» Хмельниччину припиняться завтра вдосвіта. О 9-ій ранку на небі з’явиться сонце, яке о 15:00 знову сховається за хмари. Температура повітря з +15 вночі підніметься до +21 градуса вдень. У суботу, 5 вересня, дощів не прогнозують. Вночі буде +12 градусів, вдень стовпчики термометрів поповзуть до поділки +23. Неділя буде сонячною та теплою. Сонце нагріє повітря до +25 градусів удень. Ночі буде +12.

Український гідрометеорологічний центр прогнозує для жителів області мінливу погоду на вікенд. Найближчої ночі буде грозовий дощ, однак вдень розпогодиться. Температура повітря буде +11..13 уночі та +21..23 вдень. В суботу буде без опадів та з денною температурою +25. В неділю, 6 вересня, можливий короткочасний дощ. При цьому буде тепло – прогнозують +22..24.

За прогнозом синоптика Наталки Діденко, у суботу-неділю температура повітря почне підвищуватися: «Протягом дня 5 вересня у більшості областей градуси перебуватимуть у комфортних межах: +22..27 градусів. 6-го вересня у більшості областей стане ще тепліше на 2-4 градуси».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую