ye-logo.v1.2

Традиційне «Агро Поділля»: чи відбудеться виставка-ярмарок в умовах карантину

Суспільство 1960
Традиційно, виставка «Агро Поділля» відбувалася у вересневі дні
Традиційно, виставка «Агро Поділля» відбувалася у вересневі дні. Фото: з архіву

Загалом, можна нарахувати уже понад тридцять таких виставок-ярмарків.

У вересневі вихідні майже щороку (з деякою перервою з 2013-го по 2017-й роки) на Хмельниччині проходить обласна агропромислова виставка-ярмарок «Агро Поділля». Цей захід став традиційним та очікуваним як для виробників області, так і для мешканців Хмельницького. Загалом, можна нарахувати уже понад тридцять таких виставок-ярмарків, котрі спочатку проходили в Хмельницькому на території товариства «Хмельницькголовплемпідприємства», а з 2017-го - за межами міста на території ТСЦ «Поділля», куди перенесли локацію.

Чи очікувати захід цьогоріч, в умовах карантину? Як розповіли кореспондентам сайту «Є» в Департаменті розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації, наразі питання з проведенням виставки-ярмарку вирішується. Тож поки немає рішення ані про те, що захід цього річ буде скасовано, ані про те, що «Агро Поділля 2020» відбудеться.

Додають, що усе залежатиме від того, яке рішення прийме обласна державна адміністрація з огляду на епідемічну ситуацію в області. Зазначають, що остаточно про нього стане відомо вже скоро.

У свою чергу сайт «Є» інформуватиме читачів про те, чи відбудеться захід, чи його таки скасують.

Читайте також: Хмельницький сміттєпереробний завод: Європейський банк погодився дати місту кредит.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую