ye-logo.v1.2

У Шепетівці гадюка вкусила людину

Суспільство 1564
Жінка знаходиться у лікарні
Жінка знаходиться у лікарні. Фото: ілюстративне pixabay.com

Плазун напав на жінку на території школи.

Вчора, 2 вересня, у Шепетівці на території школи №6 на техпрацівницю напала змія. За інформацією інтернет-видання «День за днем», жінка поралася на клумбі, коли її за ліву руку вкусила гадюка. Потерпілу доправили до Шепетівської центральної районної лікарні.

Інформацію про інцидент батьки школярів почали поширювати у вайбері. Як розповіла виданню мама учениці ЗОШ №6, вчителі попередили школярів, щоб ті не бігали по стежинам, а ходили лише по встелених бордюрах.

Про ситуацію із плазуном знають у Виконавчому комітеті Шепетівської міської ради.

«До нашого сектора надійшов лист від керівництва школи з проханням обстежити територію закладу на наявність плазунів та вжити відповідних заходів. З цього приводу ми вже звернулися в ГУ ДСНС в Хмельницькій області», - зазначили у секторі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Виконавчого комітету.

Водночас працівники ДСНС виданню повідомили, що в їхні повноваження не входить обстежувати території на наявність плазунів. За словами надзвичайників, у їхньому штаті відсутній змієлов і відповідає за це Держпродспоживслужба.

Хто ж має обстежити територію навчального закладу, з’ясувати так і не вдалося. Адже у Держпродспоживслужбі, як пише інтернет-видання, теж заявили: гадюками вони не займаються, а робити це мають працівники цивільного захисту населення.

Тим часом працівниця школи перебуває на лікуванні у хірургічному відділенні Шепетівської лікарні. «Наразі її здоров’ю нічого не загрожує, - розповів для «День за днем» завідувач відділенням інтенсивної терапії та анестезіології Валерій Сивоконюк. – Хвора перебуває у задовільному стані. З нею буде все добре. У жінки «стрибає тиск». До речі, зараз на лікуванні перебуває ще одна жінка, яку теж вкусила змія».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую