ye-logo.v1.2

У Білогірській громаді з’явиться команда пожежників-добровольців

Суспільство 1026
У ДСНС Хмельниччини кажуть, на території області діє вже 93 місцевих пожежних команди
У ДСНС Хмельниччини кажуть, на території області діє вже 93 місцевих пожежних команди. Фото: автора

Відповідне рішення сьогодні прийняли депутати селищної ради.

Місцева пожежна команда територіально буде діяти у сели Сивки Білогірської громади. Поки що, до роботи долучають трьох рятувальників-добровольців. Про це повідомили у Білогірській селищній раді.

«Місцева пожежна команда поки складатиметься з трьох добровольців, які будуть допомагати пожежній частині із ліквідацією надзвичайних подій у частині громади навколо села Сивки. Селищна рада забезпечує команду добровольців приміщенням та паливно-мастильними матеріалами», – повідомили у селищній раді.

Планується, що державна служба надзвичайних ситуацій, забезпечить місцеву пожежну команду автомобілем.

Як зазначили у селищній раді, керівником пожежної команди буде староста села Сивки Василь Іванюк. Разом із ним працюватимуть ще двоє водіїв.

«Місцева пожежна команда створена для забезпечення пожежної безпеки та охорони в населених пунктах Білогірської селищної ради. Основними завданнями її є гасіння пожеж, рятування людей та подання допомоги в ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха, а також здійснення заходів із запобігання пожежам та нещасним випадкам на них», – зазначено у статуті комунальної установи.

За словами заступника начальника головного управління ДСНС у Хмельницькій області Андрія Козака, загалом в області, станом на 11 вересня вже діє 93 місцеві пожежні команди у різних населених пунктах Хмельницької області.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую