ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

Нетішинський суд на десять років позбавив скутериста водійських прав

Суспільство 1061
Водій скутера відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп\'яніння
Водій скутера відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп'яніння. Фото: ілюстративне pixabay.com

Також чоловіку призначили понад 40 тисяч гривень штрафу.

Нещодавно Нетішинський міський суд визнав провину 32-річного скутериста, який відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння. Про це повідомила пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

За її інформацією, 5 червня цього року у Нетішині працівники поліції запідозрили, що 32-рчіний водій скутера «Honda» їхав у нетверезому стані. Проте підтвердити чи спростувати цей факт не вдалося. Водій у присутності двох свідків відмовився проходити огляд на стан алкогольного сп’яніння. За це його вирішили притягнути до відповідальності за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як виявилося, Нетішинський міський суд вже кілька раз притягував цього чоловіка до адміністративної відповідальності за відмову проходити огляд на стан алкогольного сп’яніння. А саме — у вересні та листопаді минулого року.

«Цього разу чоловік не з’являвся на розгляд справи. Судові повістки, які надсилали йому за адресою зазначеною у протоколі, поверталися назад через відсутність адресата. Таким чином орган правосуддя розцінив дії обвинуваченого як бажання уникнути відповідальності за вчинене правопорушення», — зазначили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Тому Нетішинський міський суд визнав водія скутера винним у вчинені адміністративного правопорушення. Орган правосуддя постановив оштрафувати чоловіка на 40 тисяч 800 гривень, а також — позбавити його на десять років права керувати транспортними засобами.

Читайте також: Жительці Нетішина, яка задушила новонароджену дитину, суд змінив покарання

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую