ye-logo.v1.2

На Хмельниччині стартував осінній призов: у яких військах служитимуть строковики

Суспільство 1937
Закінчиться осінній призов 31 грудня
Закінчиться осінній призов 31 грудня. Фото: з архіву

До армії покличуть 567 юнаків.

Сьогодні, 1 жовтня, в Україні стартував призов на військову службу, який триватиме до кінця грудня. На Хмельниччині до лав армії призвуть 567 юнаків.

«320 осіб будуть проходити службу в Збройних Силах України, решта – в інших військових формуваннях. Зокрема, 210 осіб у Національній гвардії, 22 особи служитимуть у Державній спеціальній службі транспорту, ще 15 осіб – у Державній прикордонній службі. Осінній призов проводиться в умовах карантинних обмежень, викликаних пандемією. Всім призовникам буде проведено тестування на виявлення COVID-19 на безоплатній основі», - розповів сайту «Є» начальник пресслужби Хмельницького обласного військового комісаріату Олександр Севастьянов.

Додає, що до війська будуть призвані особи віком від 18 до 27 років. Зі збірного пункту призовників будуть відправляти виключно в спеціальні центри, де впродовж 3-4 місяців буде проходити навчання. Після отримання військово-облікової спеціальності строковики будуть направлені до військової частини.

«Грошове забезпечення буде становити від 300 до 450 гривень. Згодом строковик має право укласти контракт, аби проходити військову службу за контрактом. Відповідно грошове забезпечення контрактника відрізняється від строковика і починається від 12 тисяч гривень», - каже Олександр Севастьянов.

Зазначимо, що призовники не залучаються до виконання бойових завдань в операції Об'єднаних сил.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую