ye-logo.v1.2

Двоє педагогів з Хмельниччини стали кращими вчителями року

Суспільство 10621
Наталія Зима з Хмельницького - краща вчителька хімії в Україні
Наталія Зима з Хмельницького - краща вчителька хімії в Україні. Фото: скрін з прямої трансляції церемонії нагородження

Кращою вчителькою хімії стала освітянка з Хмельницького, а кращим фізкультурником – педагог з Шепетівщини.

Вчора, 3 жовтня, в столиці на церемонії нагородження премії Global Teacher Prize Ukraine обирали кращих вчителів України. Кращою вчителькою хімії стала Наталія Зима з Хмельницького, яка потрапила у ТОП-10 кращих вчителів України та змагалася у фіналі премії.

Пані Наталія живе в Хмельницькому, працює в Технологічному багатопрофільному ліцеї імені Артема Мазура. Як пише «Освіторія», інноваційний підхід для Наталії Зими — щоденна справа. Уроки вона планує через план-проєкт, а смартфони використовує з учнями для досягнення освітніх цілей.

Цьогорічна переможниця отримала грошову нагороду — 200 тисяч гривень. Половину з них Наталія Зима може використати на власний розсуд, а другу частину для розв’язання шкільних проблем.

Інтерв'ю із кращою вчителькою хімії Наталією Зимою читайте незабаром на сайті Є. Освітянка розкаже, як зацікавити сучасного школяра, як виховати впевнену особистість та чому стереотипи батьків інколи заважають якісному навчанню дитини.

Кращим фізкультурником став вчитель з Шепетівщини. Фото: скрін з прямої трансляції церемонії нагородження

Цього року вперше на сцені Global Teacher Prize Ukraine нагороджували також вчителя фізкультури. Переможцем став педагог з Хмельниччини — Віталій Мушинський із села Судилків. Чоловік вчителює у Судилківському ліцеї та ДЮСШ «Колос».

«Фізкультура як шкільний предмет часто залишається недооціненою. Тому проєкт з розвитку спорту серед школярів JuniorZ започаткував традицію відзначати проактивних вчителів, які розвивають спортивні таланти», - йдеться у повідомленні «Освіторії».

Віталій Мушинський отримав грошовий приз та поїздку в Олімпійське містечко в Німеччині. «Ми зробили головне — підняли дітей з лавок», — зазначив учитель.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую