ye-logo.v1.2

Хмельниччина увійшла у вісімку регіонів, де планують оздоровити понад 60% дітей

Суспільство 2408

Лише 8 регіонів України цьогоріч мають на меті оздоровити понад 60% дітей – це найкращі показники в Україні. Серед них і Хмельницька область.

Голова облдержадміністрації Василь Ядуха взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді під керівництвом першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва з керівниками міністерств і відомств, а також головами регіонів України.
Під час наради розглядалося питання виконання доручень Президента та Кабінету Міністрів щодо забезпечення літнього відпочинку дітей. На вимогу Президента та Уряду, питання оздоровлення дітей перебуває на особливому контролі влади області.
«Ми зробили ставку на відродження стаціонарних закладів оздоровлення дітей. В області є таких 13. Додатково взяли на себе зобов`язання ще 2 відкрити в Дунаєвецькому і Теофіпольському районах. Це дозволить охопити ще додатково близько 4 % дітей і вийти на показник 70%», - підкреслив Василь Степанович. Всього заплановано відкриття 888 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Наразі вони знаходяться у задовільному стані, завершуються підготовчі роботи, проводяться хлорування водопровідних споруд та мереж. Обслуговуючий персонал проходить обов`язкові медогляди. Фінансування забезпечено на рівні минулорічному. На оздоровлення планується використати більше 14 мільйонів гривень. « В першу чергу ми намагаємося знайти шляхи залучення районних і міських бюджетів, щоб на 3% збільшити фінансування на ці потреби. Це дозволить оздоровити більше дітей саме в стаціонарних закладах», - підкреслив Василь Ядуха.
«Найголовніше, що ми все зробимо, щоб стовідсотково оздоровити і забезпечити відпочинком дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт, чорнобильців, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин. Дітей такої категорії більше 13 тисяч. 90% фінансування бере на себе бюджет. Фонд соціального страхування забезпечив 38 гривень за щоденне перебування» , - зазначив очільник краю. Всього на Хмельниччині планують оздоровити більше 86 тисяч дітей.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую