ye-logo.v1.2

На одну вакансію в обласному центрі зайнятості претендує сім осіб

Суспільство 924
Найбільше вакансій у сфері торгівлі
Найбільше вакансій у сфері торгівлі. Фото: ілюстративне з архіву

Наразі в області 12,6 тисячі осіб отримують допомогу по безробіттю.

У січні-вересні на Хмельниччині отримали статус безробітного 35,1 тисячі громадян. Як повідомляють у відділі інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості, кількість осіб, які були працевлаштовані за цей час склала 15,4 тисячі.

«Упродовж дев'яти останніх місяців у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 23,2 тисячі вакансій. Середній розмір оплати праці становив 6 031 гривню. Більше 60% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії», - йдеться у повідомленні.

У службі зайнятості додають, що стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

«Станом на 1 жовтня кількість зареєстрованих безробітних становила 14,3 тисячі осіб, в тому числі 426 військовослужбовців — учасників АТО (ООС), 47 осіб з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 56,0% складали жінки, 31,4% – молодь віком до 35 років, 21,4% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 41,3% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями», - зазначили у службі зайнятості.

На початок жовтня допомогу по безробіттю отримували 12,6 тисячі осіб. Актуальними були 1,9 тисячі вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую