ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вікенд 9-11 жовтня: чергуватимуться сонце із дощем

Суспільство 1476

Осінь нагадує про наближення холодів.

На Хмельниччині наступні декілька днів будуть синоптично нестабільними. Очікуємо і хмарність, і дощі, і сонце. Тому перш ніж виходити із дому, прихопіть парасольку.

«У п’ятницю буде хмарно. Уночі очікується дрібний дощ. Протягом усього дня, починаючи з ранку, опадів не передбачається. Температура повітря - +16. У суботу хмарна погода протримається увесь день. Вранці очікується дрібний дощ, який до полудня повинен закінчитися. Решта дня пройде без опадів. У неділю сонце буде рідко з'являтися з-за хмар. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. Повітря прогріється у ці дні до +17 +18», - зазначають на сайті sinoptik.ua.

За повідомленням сайту Гісметео, дощ, який розпочнеться в ніч на 9 жовтня стихне до ранку. На його зміну прийдуть густі хмари, які трохи розвіються ближче до вечора. Стовпчик термометра показуватиме максиму +17. Вранці 10 жовтня пройде невеликий дощ, який вщухне ближче до обіду. Наприкінці дня визирне сонце. Температура повітря становитиме + 15. На декілька градусів тепліше - +17, буде 11 жовтня. Почнеться день із хмар, але вже опівдні визирне сонце. У другій половині дня прогнозують короткочасний дощ.

«П'ятниця в Україні сприятиме спокійному виїзду за місто на дачі, пікніки та полювання на гриби. Повітря буде вологим, але без істотних дощів. Що вже треба брати більше до уваги – тумани, які погіршують видимість і можуть ускладнити ситуацію на дорогах. Температура повітря продовжує дарувати комфорт - 9-го жовтня вдень очікується у більшості областей України +18+23 градуси. Вітер стихне і його південно-східні зальоти будуть невеликими. Вихідні також обіцяють тепло і відсутність злив», - написала на сторінці у фейсбуці синоптик Наталка Діденко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую