ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чи підуть школярі Хмельницького передчасно на осінні канікули

Суспільство 5000
Осінні канікули можуть розпочатися 22 жовтня
Осінні канікули можуть розпочатися 22 жовтня. Фото: автора

Через вибори, учні обласного центру відпочиватимуть більше.

Традиційні осінні канікули у хмельницьких закладах загальної середньої освіти цьогоріч розпочнуться дещо раніше. Це пов’язано з проведенням місцевих виборів. Про це повідомила сайту «Є» виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

«Традиційні осінні канікули у школах обласного центру розпочнуться 26 жовтня і триватимуть до 1 листопада. До навчання учні повернуться в понеділок, 2 листопада. Однак, від МОН надійшов лист з рекомендаціями щодо організації освітнього процесу під час виборів. Зокрема, пропонують, щоб у школах, де будуть виборчі дільниці, не було навчання впродовж двох днів до виборів і двох днів опісля них. А оскільки майже у всіх навчальних закладах Хмельницького будуть виборчі дільниці, то канікули рекомендують розпочати раніше. Відтак, ми рекомендуємо навчальним закладам, аби школярі Хмельницького йшли на відпочинок з 22 жовтня і до 1 листопада», - зазначила освітянка.

Також додала, що загалом рішення про структуру навчального року приймає педагогічна рада кожного закладу і вводиться воно в дію наказом керівника. Тому остаточне рішення прийматимуть самі заклади.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую