ye-logo.v1.2
13 Грудня, 2019

5 улюблених книжок Надії Синиці

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2674
Надія Синиця, директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського
Надія Синиця, директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського. Фото: Євгенія Дорофєєва.

У житті Надії Синиці, директора Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського, є книги, які супроводжують її протягом життя, а є книги, які вриваються вихором...

...збурюють пам'ять і дають волю роздумам. Є й такі, котрі б'ють на сполох, примушуючи замислитися над сенсом нашого буття, а ще такі, які хочеться перечитувати знову і знов...

«Кобзар» Тараса Шевченка. Одна з книг, з якими я познайомилася ще в дитинстві. І нехай хтось важає, що «Кобзар» – це вже як «шаблон», він досі залишається для мене книгою книг. Нині я маю п'ять видань «Кобзаря». Інколи я з задоволенням слухаю шевченкове слово в аудіо-версії у виконанні видатних українських митців.
«Анна Кареніна» Льва Толстого. Вперше прочитала її у шостому класі й скільки не перечитувала — щоразу це нове розуміння, бо бачиш те, що притаманне тобі сьогодні.
«Епізодична пам'ять» Любові Голоти. Це книга про покоління 70-х років, вихідців з сіл. Героїня, проживши значну частину життя у місті, повертається до спорожнілої бітьківської хати і намагається зберегти від забуття родове коріння. Книга для душі, для роздумів.
«Самотність в мережі» Януша Вишневського. Книга дає зрозуміти, що в нашому житті немає зайвих миттєвостей, зайвих людей... Що слід час від часу зупинятися, цінувати кожну мить і любити тих, хто поруч, не боячись вчасно сказати потрібні слова.
Енциклопедії, словники, довідники... Книги, до яких звертаєшся за мудрим словом, відповіддю на конкретне питання.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую