ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на вікенд 16-18 жовтня: циклон принесе похолодання

Суспільство 1884

Опади очікуються в п’ятницю та суботу.

Вихідні на Хмельниччині будуть доволі прохолодними. Температура повітря поволі знижуватиметься та випадатимуть дощі.

Уже в п’ятницю, 16 жовтня, денна температура повітря становитиме близько +12 градусів. Уночі стовпчики термометрів опустяться до 6-8 з позначкою «плюс». За прогнозами Українського гідрометеоцентру найхолодніше буде в суботу, 17 жовтня, - до 6-8 градусів тепла. Температурні показники цієї доби будуть однаковими що вдень, що вночі. І в п’ятницю, і в суботу дощитиме. А от в неділю, 18 жовтня, опади припиняться, на небі вигляне сонце. Щоправда, буде доволі прохолодно – до 7-9 градусів тепла удень та до 4-6-ти – уночі.

А от ресурс «Синоптик» прогнозує хоч і на кілька градусів вищу температуру, щодо опадів – змін ніяких: дощитиме і в п’ятницю, і в суботу. Температурні показники удень коливатимуться – від +14-ти у п’ятницю до +10-ти – у неділю . Уночі найхолодніше, за даними ресурсу, буде в неділю – до 7-ми градусів з позначкою «плюс».

«Найближча п'ятниця вже попідкидає більше дощів, які періодично, але з проясненнями, охоплять більшу частину України. Дощі, щоправда, будуть невеликими, максимум, помірними. Завтра опади принесе атмосферний фронт, а ось в суботу прискаче до нас активний циклон з південного заходу, який зумовить вже сильні дощі та поривчастий вітер на Півночі, Заході та подекуди в центральних областях», - прогнозує погоду на своїй сторінці у фейсбуці Наталка Діденко.

За її словами, з п’ятниці почне знижуватися і температура повітря. А найнижчою вона передбачається в західних областях, де вдень буде не вище +8+13 градусів. У суботу похолодає до +11+12 градусів. А в неділю, хоч дощ і припиниться, проте буде холодно, близько +7+9 градусів, та вітряно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую