ye-logo.v1.2

Дошкільні заклади Хмельницького на карантин не підуть

Суспільство 1951
Школярі підуть на канікули з 19 жовтня
Школярі підуть на канікули з 19 жовтня. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Від початку пандемії в місті на COVID-19 захворіло четверо вихованців ДНЗ.

Ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію у дошкільних закладах міста Хмельницького стабільна. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 15 жовтня, під час брифінгу, садочки на карантин не підуть.

«Ми спостерігаємо більше діток, які відвідують дитсадки, ніж попередні роки. Якщо раніше спискова кількість і фактична кількість відвідувань становила 65-70%, то зараз є і 80% відвідувань. За 4,5 місці у ДНЗ міста зафіксували тільки чотири випадки захворювань серед вихованців. Садочки міста працюють і на карантин не підуть», - зазначив міський голова.

За його словами, стабільною ситуація є і в школах. Наразі тільки 13 класів з 1 217 працюють дистанційно. Загалом від початку пандемії в місті підтверджено COVID-19 у 89 учнів з 36 тисяч. Звісно, кількість педагогів із коронавірусом є значно більшою.

«Ми не пішли канікули з 15 жовтня, а зробимо це з 19 жовтня. Це здебільшого пов'язана із виборчим процесом. З 19 жовтня розпочнуть роботу дільничі виборчі комісії. Велика кількість їх розташована в школах і доля того аби не контактувати, учні підуть на канікули, а після завершення виборчого процесу і підрахунку голосів проведемо дезінфекцію і навчальний процес відновиться», - каже Олександр Сергійович.

Додає, що двотижневими канікулами мають на меті також перервати існуючих ланцюг захворювань на COVID-19 та простудні захворювання між шкільними колективами. Міський голова стверджує, що цієї осені значно більше хворих на ГРВІ дітей, ніж минулоріч. На його думку, така ситуація склалась через те, що пандемія завадила дітям отримати повноцінне оздоровлення влітку.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую