ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському обрали книги, які видадуть коштом міського бюджету

Суспільство 1927
В конкурсі взяли участь п
В конкурсі взяли участь п'ять видань. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Цьогоріч на програму підтримки книговидання виділено 100 тисяч гривень.

У Кам’янці-Подільському визначили книжкові видання, друк яких профінансує міська рада. Про це повідомляють в пресслужбі міськради.

Зазначають, що розподілила кошти міського бюджету між авторами, які подали свої пропозиції на конкурс експертна рада з питань книговидання.

«Щороку міська рада визначає цікаві, актуальні видання, що стосуються міста, його історії чи сьогодення, та сприяє їх друкові, виділяючи на це кошти з бюджету. Мета цього проєкту – підтримка місцевих авторів та популяризація українських книг. Цьогоріч на програму було виділено 100 тисяч гривень, а в конкурсі взяли участь п’ять видань», - зазначають в пресслужбі.

Отож, експертна рада вирішила, що в повному розмірі буде профінансовано два видання: книга-путівник «Місто на камені. Скетчбук для мандрів» (О. Шкаврон) та «Битва за Кам’янець: public history» (В. Пагор). Також на 80 відсотків профінансують книги «По вулиці по головній з оркестром» (Л. Маслова), «Минають дні. Збірка поезій» (В. Вишиваний/В.Ф. фон Габсбург (упорядник Г. Бенкендорф).

Читайте також: Археолог Володимир Захар’єв видав книгу про Плоскирів XVIII століття.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую