ye-logo.v1.2

На Хмельниччині кількох продавчинь оштрафували за торгівлю без масок

Суспільство 7739 1
Усіх продавчинь оштрафували на 17 тисяч гривень
Усіх продавчинь оштрафували на 17 тисяч гривень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Більшість з них — визнали свою провину й пояснили чому вони перебували без масок.

Про це свідчать постанови Красилівського та Деражнянського районних судів. Усі три ухвалені в один і той же день — 12 жовтня.

Згідно з першою постановою Красилівського районного суду, до відповідальності за порушення карантину притягнули продавчиню, яка працює у магазині в селі Митинці Красилівського району. Правоохоронці виявили, що вона 5 вересня здійснювала торгівлю без захисної маски. Тому на неї склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Як доказ працівники поліції надали органу правосуддя відеозапис. А продавчиня на розгляд справи не з’явилася, хоча й була попереджена про судове засідання.

Зрештою Красилівський районний суд постановив оштрафувати жінку на 17 тисяч гривень. Крім того, вона має сплатити понад 420 гривень судового збору.

За текстом іншої постанови цього ж суду, до відповідальності притягнули продавчиню магазину з Красилівського району. Втім, назви конкретного населеного пункту не зазначено. Порушення правил карантину правоохоронці задокументували 24 серпня. Тоді працівники поліції виявили, що жінка здійснює торгівлю без одягненої захисної маски.
Під час судового засідання продавчиня визнала свою провину. Вона пояснила, що спершу зняла захисну маску, але, коли всередину зайшли покупці, вона її одягнула.

Втім, Красилівський районний суд все одно постановив накласти на неї 17 тисяч гривень штрафу та понад 420 гривень судового збору.

Схожу постанову прийняв і Деражнянський районний суд. Вона стосується притягнення до відповідальності приватного підприємця, яка здійснювала торгівлю без захисної маски в одному з місцевих магазинів. Працівники поліції зафіксували правопорушення 25 вересня.

Жінка визнала свою провину, але пояснила, що тоді не торгувала. Вона розмовляла зі своєю знайомою. До того ж вона не могла у той час перебувати у масці, адже пила воду.

Зрештою Деражнянський районний суд постановив її оштрафувати на 17 тисяч гривень. Також жінка має сплатити понад 420 гривень судового збору.

Усі три постанови наразі не набули остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати їх прийняття вони можуть бути оскаржені в апеляційному суді.

Читайте також: Понад вісім років за ґратами проведе чоловік, який напав на 90-річну бабусю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую