ye-logo.v1.2

«Червоних» зон на Хмельниччині побільшало: які обмеження діятимуть

Суспільство 6356
Про результат пом'якшених обмежень можна буде говорити через тиждень, кажуть в ОДА
Про результат пом'якшених обмежень можна буде говорити через тиждень, кажуть в ОДА. Фото: pixabay.com

Для деяких районів обмеження можуть посилити.

З понеділка, 26 жовтня, на Хмельниччині побільшає «червоних» зон епідеміологічної небезпеки. Про те, які обмеження діятимуть на цих територіях, розповів сьогодні під час брифінгу голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

«Якщо говорити про ті обмежувальні заходи, які будуть застосовуватися в цих містах та районах, то, за нашою пропозицією, залишаються такі ж, які були в «червоних» зонах, встановлених минулого тижня. Це заборона приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері культури, крім автоконцертів, а також заборона приймати відвідувачів іншими закладами розважальної діяльності. І ще одне обмеження - заборонено відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ та закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги, крім тих, які надають екстрену кризову допомогу та здійснюють соціальну психологічну допомогу чи соціальне патрулювання. Решта обмежень для Хмельницької області не застосовується», - зазначив Дмитро Габінет.

І також додав, що питання по залізничних перевезеннях (у «червоних» зонах наразі здійснюється лише висадка пасажирів) має сьогодні вирішитися за засіданні «Укрзалізниці» та Державної комісії з ТЕБ та НС.

Він також пояснив, чому на спільне засідання з Державною комісією з ТЕБ та НС не подавалися інші обмеження. За словами Дмитра Габінета, проаналізувавши ситуацію по містах та районах, навіть тих, які були в «червоних зонах», можна спостерігати певну позитивну динаміку, зокрема, показники захворюваності подекуди стабілізувалися або ж зменшилися. Там, де був приріст – і відбудеться перехід до «червоних» зон з понеділка. Загалом, за його словами, про результат пом’якшених обмежень можна буде говорити через тиждень.

Як зазначив очільник області, позитивну динаміку із захворюваністю на коронавірусну інфекцію спостерігають в тих містах та районах, де органи місцевого самоврядування контролюють дотримання карантину. Зокрема, зазначив Дмитро Габінет, що жорсткіші умови карантину можуть запровадити для «червоного» Волочиського району, висловивши незадоволення дотриманням тут карантинних заходів.

Щодо COVID-19-статистики на 15:00, то на Хмельниччині, порівняно з учорашнім днем, додалося 440 нових підтверджених випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість випадків, виявлених на Хмельниччині з початку поширення хвороби, - 13727. Летальних випадків зафіксовано 256, а одужань – 5293, з них 285 лише за минулу добу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую