ye-logo.v1.2

Ціна за газ у листопаді для населення знову зросте

Суспільство 9120
Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку
Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Фото: ілюстративне pixabay.com

Мешканці області платитимуть за кубометр спожитого палива більше на понад дві гривні.

Ціна природного газу для побутових споживачів знову зросла. Як повідомляє ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів – клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо у листопаді становитиме 8,87 гривні за 1 кубічний метр, що на 2,08 гривні більше, ніж було попереднього місяця.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ПАТ «Шепетівкагаз», ціна за спожитий газ у листопаді зросте, порівняно з жовтнем, на 2,29 гривні і сягне ціни 8,59 гривні за метр кубічний.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з першого липня становить 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць. Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПРАТ «Шепетівкагаз», доставка природнього газу з першого липня 2020 року складає 0,684 гривні за 1 кубічний метр газу. Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від використаного ним обсягу газу в минулому «газовому» році.

Читайте також: В яких житлових умовах мешкають жителі Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую