ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Бив та тиснув психологічно: у Хмельницькому поліцейські рятували жінку з трьома дітьми

Суспільство 4141
Жінка зізналася, що чоловік вже не вперше піднімає на неї руку і постійно тисне психологічно
Жінка зізналася, що чоловік вже не вперше піднімає на неї руку і постійно тисне психологічно. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Правоохоронців викликала дитина.

У Хмельницькому поліцейські врятували жінку з трьома дітьми від чоловіка-насильника. Спочатку працівники поліції відвезли жінку до кризової кімнати, а потім допомогли влаштуватися до соціального центру. Сімейного насильника притягнули до адміністративної відповідальності. Про це повідомляють в Головному управлінні Націнальної поліції в Хмельницькій області.

Правоохоронці зазначають, що 25 жовтня на лінію «102» зателефонувала маленька дівчинка, назвала адресу, сказала, що тато б’є маму, і попросила про допомогу.

«За вказаною адресою невідкладно виїхала мобільна група поліції з реагування на факти домашнього насильства. Прибувши на місце, поліцейські побачили, що 32-річний чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Як виявилось, він спочатку конфліктував із рідним батьком, а потім перекинувся на дружину та дітей. Жінка зізналася, що чоловік вже не вперше піднімає на неї руку і постійно тисне психологічно. Але вона боялася будь-куди звертатися, оскільки повністю залежить від нього матеріально, маючи на руках трьох діток віком 11, 8 і 2 роки», - зазначають правоохоронці.

Поліцейські запевнили потерпілу, що є чимало соціальних можливостей їй допомогти, і не можна залишати ситуацію напризволяще. Відтак, на сімейного насильника поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 173-2 КУпАП, а жінці з дітьми допомогли облаштуватися окремо.

«Спочатку ми доправили потерпілу з дітьми до кризової кімнати, де вони змогли перебути кілька перших днів, а потім сконтактували із соціальним центром і перевезли їх туди, — розповідає Віталій Наглій, координатор мобільних груп поліції з реагування на факти домашнього насильства. — Наразі з жінкою та дітьми постійно працюють психологи, юристи та соціальні працівники. Вони у безпеці, мають дах над головою, їжу і усі необхідні речі».

З початку року на Хмельниччині поліцейські склали вже 2766 адміністративних протоколів за ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування). Правоохоронці закликають потенційних та реальних жертв сімейних насильників не мовчати і вчасно звертатися за допомогою, щоб не було запізно.

Читайте також: За доведення до спроби самогубства та хабарі судитимуть підполковника військкомату

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую