ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Звинуватили в сепаратизмі: біля Хмельницької міськради Вікарчука облили зеленкою

Суспільство 13528
Активісти і ветерани російсько-української війни облили Віктора Вікарчука зеленкою
Активісти і ветерани російсько-української війни облили Віктора Вікарчука зеленкою. Фото: Володимира Гординського

Міський голова Олександр Симчишин запевнив, що звертатиметься стосовно його антидержавної діяльності до органів внутрішніх справ.

Віктор Вікарчук, власник «СВ-Клубу», у якого на минулому тижні Служба безпеки України провела обшуки та задокументувала протиправну діяльність організованої групи, учасники якої намагались створити фейкову міськраду для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні, прийшов сьогодні, 2 листопада, до міської ради. Вікарчук виявив бажання з'ясувати з міським головою питання легітимності органів місцевого самоврядування. Під час словесної перепалки активісти і ветерани російсько-української війни облили його зеленкою.

Олександр Симчишин, який таки вийшов до  Вікарчука, назвав його діяльність сепаратизмом та запевнив, що буде звертатися стосовно його антидержавної діяльності, котра підриває державні норми до органів внутрішніх справ та СБУ. Також ще одну заяву до правоохоронців адресуватиме щодо злочину про заволодіння шахрайським способом комунального майна, зокрема колишнього кінотеатру Сілістра.

Олександр Симчишин назвав таку діяльність сепаратизмом та пообіцяв звернутися до органів внутрішніх справ.

Додамо, за попередньою версією СБУ, учасники групи, до складу якої входило понад 10 осіб і, зокрема, Віктор Вікарчук, провели зібрання, де створили так званий «орган місцевого самоврядування Республіки Україна «Хмельницька міська рада». Вони обрали «голову» і «депутатів» псевдоутворення та проголосили ліквідацію діючого органу місцевого самоврядування Хмельницької міської ради. Для імітації легітимності зловмисники також розробили та підписали установчі документи фейкової організації.

Як все відбувалося - сайт «Є» транслював в прямому ефірі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую