ye-logo.v1.2

Сьогодні прощатимуться з почесним громадянином Хмельницького

Суспільство 6924
Михайло Андрійчук відійшов у вічність 1 листопада, а 21 листопада йому мало виповнитися 93 роки
Михайло Андрійчук відійшов у вічність 1 листопада, а 21 листопада йому мало виповнитися 93 роки. Фото: Олександра Баннова

Михайлу Андрійчуку було 92 роки.

Сьогодні, 4 листопада, о 13.00 у дворі Хмельницького обласного відділення спілки художників, що на вулиці Свободи, 9а, прощатимуться з заслуженим художником України Михайлом Андрійчуком.

Серце почесного громадянина Хмельницького зупинилося 1 листопада на 93 році життя. «Велике прохання від огранізаторів - якщо можете подумки попрощатись з Вчителем, зробіть це, щоб не наражатись на зараження страшною хворобою. Молодим, хто вважає себе здоровим і не вразливим, вирішувати самим - йти на прощання чи ні, адже заборонити це ніхто не може та й не має права. Невимовно боляче все це писати, так буденно, протокольно і безсердечно... Проте Михайло Омелянович вже давно не з нами...», - написала на своїй сторінці в Фейсбуці Людмила Рожко-Павленко, членкиня Національної Спілки художників України.

Нагадаємо, Михайло Омелянович саме на Хмельниччині написав одні зі своїх найкращих картин. Зокрема, цикл робіт на сільську тематику «Трударі Поділля», «Мої земляки», «Сільські торжества». У своїх картинах він часто торкався Біблійної тематики, долі України та писав твори за мотивами творів Тараса Шевченка. У доробку художника є й чимало замальовок Хмельницького, за якими можна вивчати історію міста. Крім цього, з творчістю Михайла Андрійчука можна ознайомитися і в дворі будинку на вулиці Кам’янецькій, 48. Саме там встановлено пам’ятник барону Мюнхгаузену, співавтором якого є заслужений художник України.

Редакція сайту «Є» висловлює співчуття близьким та рідним Михайла Андрійчука.

Читайте також: Пам’ять про художника: які роботи Михайло Андрійчук подарував Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую