ye-logo.v1.2

Родина хмельницької блогерки взяла участь у проєкті «Міняю жінку»

Суспільство 42040 1
Хмельничани взяли участь у проєкті
Хмельничани взяли участь у проєкті "Міняю жінку". Фото: скрін з відео

Хмельничанка була новою мамою на Миколаївщині.

Днями в ефірі одного із телеканалів вийшов черговий випуск шоу «Міняю жінку», участь у якому взяла сім'я із Хмельницького. За умовами проєкту дві родини на тиждень міняються мамами.

Хмельницька родина – 28-річна мама Анна і 32-річний тато Ігор працюють підприємцями на місцевому ринку. Разом виховують однорічну донечку Тіну. Мама має дохід від того що веде блог в інстаграмі і там продає шкарпетки.

«У нас немає культу їжі, ідеальної чистоти. Для нас культ — це наші відносини. Побут він і так з'їдає стосунки. Якщо я буду готувати їсти до ночі, то тоді взагалі не залишиться часу нінащо. У нас маленька дитина, і час ще собі треба приділяти. Я ніколи не переймаюсь тим, що подумають люди. Я роблю те, в що хочу я», - розповідає Аня у програмі. Подружжя цінують один одного, Ігор намагається сприймати жінку такою, яка вона є і називає її — людина-ідея.

Зовсім інша родина, в яку поїхала хмельничанка: Мамі Юлії 36 років, вона вже 14 років перебуває в декреті з трьома дітьми. Загалом жінка займається господарством по будинку, але зараз ще почала підробляти масажисткою. Юрію 39 років, він займається ремонтними роботами. У їхній родині чітко розділені обов'язки: тато заробляє гроші, а мама займається домогосподарством і вихованням дітей. Чоловікові не подобається, що жінка незадоволена їх внеском в сім'ю, тому він запросив її на проєкт.

Ці різні стилі життя жінки випробували на собі. У Южноукраїнську хмельничанку здивувало наскільки багато роботи на плечах мами. Новій мамі Юлія залишила декілька завдань – це привчити дітей до страв із гарбуза та зробити аплікацію у садочок. Під час приготування їжі новій родині Аня помітила, що діти вибагливі у смаках, оскільки з вечора кожен замовляє іншу страву, яку мамам має зготувати на сніданок. До речі, страви з гарбуза нової мами, не припали до душі багатодітній родині.

Труднощі викликали й поїздка автомобілем на ринок за продуктами. Колесо спустило і хмельничанці довелось просити сторонніх про допомогу. А після того, як блогерка спробувала хобі Юлії – масаж, зробила висновки, що вона таким чином просто тікає від побуту. Тому під час зміни правил Аня намагалась якось змінити ситуацію. Зокрема, запропонувала завести зайві речі у дитячий будинок і показати своїй новій родині, як треба цінувати те що мають. Також пропонувала почати висловлювати вдячність мамі і замінити телефони на активні ігри.

В той самий час у домі хмельничанки порядкувала мама із Южноукраїнська. У неї також були завдання, зокрема стати блогером і взяти участь у батлі. Спробувала Юля прожити день Ані – покаталась на конях, наповнила сторінку в інстаграмі новими товарами та сходила у салон краси. Усі завдання викликали у Юлії дискомфорт і під час зміни правил вона, так би мовити, відігралась на Ігорю. Звучали вони так – готувати їжу вдома, тато мав стати блогером і створювати мамі романтику. Однак реалізовували нововведення дещо по іншому.

Як нові правила виглядали насправді і які висновки зробили родини після проєкту, можна переглянути і відео. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую