ye-logo.v1.2

За місяць на Хмельниччині викрили майже сімдесят порушень рибальства

Суспільство 729
27 адміністративних справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності
27 адміністративних справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Фото: khm.darg.gov.ua/

Частину порушників притягли до відповідальності.

Протягом жовтня інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля викрили 68 порушень природоохоронного законодавства, з яких 17 – грубих. Як повідомляють у пресслужбі рибоохоронців, всього за місяць вони провели 72 рейди. У результаті складено 23 протоколи за порушення правил рибальства, 15 – за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів, два – за невиконання законних приписів чи розпоряджень. Також оформлено 11 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна.

«За цей період на порушників накладено штрафів на суму 2 737 гривень. Збитки, завдані рибному господарству, склали 3 655 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів інспектори вилучили майже 170 кілограм водних біоресурсів. Також вилучено 35 одиниць заборонених знарядь лову та ще 17 одиниць – за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений», - йдеться у повідомленні.

Для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності передано до судів 27 справ.

«Наприклад, другого жовтня рейдова група зафіксувала порушення Правил рибальства. Випадок стався на річці Південний Буг поблизу села Марківці Летичівського району. Викрито громадянина, який виловлював рибу сіткою. У результаті йому вдалося упіймати 28 екземплярів карася сріблястого. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 476 гривень», - коментують у пресслужбі рибоохоронного патруля.

На чоловіка складено адмінпротокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справи передані до суду за місцем скоєння правопорушення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую