ye-logo.v1.2

Єпископа Яна Нємца поховають у Кам’янець-Подільському: попрощатися можна буде також у Хмельницькому і Городку

Суспільство 8156
Із тілом єпископа Яна Нємца можна буде попрощатися у трьох містах області.
Із тілом єпископа Яна Нємца можна буде попрощатися у трьох містах області.. Фото: credo.pro

Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Ян Нємєц помер 28 жовтня.

Спочатку він потрапив до лікарні в Кам’янці- Подільському, а згодом єпископа перевезли під киснем до лікарні в Ланьцуті (Польща). У нього було пошкоджено 85 відсотків легень, він важко переносив коронавірус, мав супутні захворювання.

4 листопада у Польщі відбулися похоронні урочистості, труна з тілом перебувала на сімейному цвинтарі у Польщі. А після отримання всіх дозволів сьогодні труну з тілом владики Яна везуть в Україну. Єпископ Ян Нємєц буде похований у крипті кафедрального собору у Кам’янці-Подільському. Про це повідомляє часопис CREDO.

Єпископ Ян Нємєц помер 28 жовтня. Фото credo.pro

Із тілом єпископа можна буде попрощатися у трьох містах: Хмельницький, Городок і Кам’янець-Подільський.

Хмельницький: сьогодні, 6 листопада, о 18:00 тіло єпископа Яна Нємца буде привезене до Хмельницької парафії Христа Царя Всесвіту. О 19:00 проводитиметься поминальна Служба.

Городок: Завтра, 7 листопада, близько 18:00 тіло єпископа перевезуть у Городок, у храм св. Станіслава, єпископа і мученика.

Кам’янець-Подільський: В неділю, 8 листопада о 18:00, тіло єпископа буде перевезено до Кам’янець-Подільського кафедрального собору, а вже наступного дня, у понеділок, 9 листопада, о 12 годині відбудеться урочиста прощальна Меса.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую