ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Карантин вихідного дня: у Хмельницькому мітингували працівники ресторанів і кафе

Суспільство 6157

Відбувся мирний мітинг.

Сьогодні, 11 листопада, у Хмельницькому на майдані Незалежності відбувся мітинг за участі власників та працівників мереж громадського харчування. Причиною зібрання стала ініціатива уряду запровадити карантин вихідного дня, остаточне рішення щодо якого мають проголосувати саме сьогодні.

Через значне поширення коронавірусної інфекції в Україні планують на вихідні дозволити роботу лише громадського транспорту, аптек та продуктових магазинів. Решта закладів мають бути закриті. Така перспектива не до вподоби власникам та працівникам бізнесу ресторанної сфери. Власне через це подібні акції відбуваються і в інших міста.

На головній площі Хмельницького зібралось декілька десятків людей. У декого в руках були плакати із написами «не має роботи — немає податків», «не можете допомогти — не заважайте», «ми проти карантину вихідного дня», «дайте можливість працювати» та інші.

На мітинг прийшли працівники і підприємці
Мітингувальники проти карантину вихідного дня

Пряму трансляцію того, що відбувалось на майдані у Хмельницькому транслювали кореспонденти сайту «Є» на сторінці у фейсбуці. Як повідомили в ефірі учаснику мітингу, власників бізнесу не влаштовує перспектива закриватися на вихідні, адже вони так само платитимуть податки, комунальні платежі, зарплату працівникам. У підприємців зменшаться доходи, а у персоналу — заробітна плата.

«Нам потрібна робота. Якщо нас закриють, то не буде за що жити. На вихідні найбільше людей приходить у заклад. Субота та неділя ті дні, коли хмельничани найбільше приходять до нас відпочити. Якщо забрати цих два дні, то в нас майже нічого не залишається», - повідомила кореспонденту одна із учасниць акції.

Організатори мітингу підготували звернення до Хмельницького міського голови, голови Хмельницької ОДА, направлять його й у Кабмін, аби ті врахували усі перелічені негаразди, які очікують заклади громадського харчування та зважали на їх ситуацію.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую