ye-logo.v1.2

Керівнику підприємств-боржників через суд заборонили виїзд закордон

Суспільство 1273
Підприємства мають сплатити на користь різних юридичних та фізичних осіб на суму понад 900 тисяч гривень
Підприємства мають сплатити на користь різних юридичних та фізичних осіб на суму понад 900 тисяч гривень. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Підприємства мають сплатити понад 900 тисяч гривень різним юридичним особам.

Хмельницький апеляційний суд тимчасово обмежив керівника двох приватних підприємств у праві виїзду за межі України. Про це повідомляють у пресслужбі суду.

«У червні 2020 року державний виконавець звернувся до суду у Дунаївцях з поданням, в якому просив тимчасово обмежити у праві виїзду за межі України керівника двох приватних підприємств, зазначивши, що існує зведене виконавче провадження про стягнення з них коштів на користь різних юридичних та фізичних осіб на суму понад 900 тисяч гривень. Рішення судів, на підставі яких були відкриті виконавчі провадження, до сьогодні не виконані та будь-яких дій на їх виконання не вчиняється, а керівника у зв'язку із ухиленням від виконання свого обов'язку, було оголошено у розшук у 2016 році», - кажуть у суді.

У 2018 році поліцейські керівника знайшли і повідомили про наявність відкритих виконавчих проваджень, той дав пояснення, зобов'язався з'явитися у райвідділ ДВС в найкоротші строки, проте знову зник, за адресою, яку вказав, не мешкає. Тоді Дунаєвецький районний суд відмовив у задоволенні подання державного виконавця обмежити пересування підприємця.

«Селянське господарство, як стягувач у зведеному виконавчому провадженні, якому підприємство заборгувало гроші, не погодилося з ухвалою суду першої інстанції і подало апеляційну скаргу. Серед іншого апелянт зазначає, що директор – не лише найманий працівник, але й одноособовий засновник одного з підприємств, тому наділений повноваженнями для виконання рішення суду. Крім того, в матеріалах справи є докази, що він регулярно перетинає кордон, а відмова в обмежені у праві виїзду за кордон дозволяє йому й надалі ухилятися від виконання рішення суду», - додають у суді.

Апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу селянського господарства з Дунаєвецького району, скасував ухвалу Дунаєвецького районного суду та ухвалив нове судове рішення: тимчасово обмежив керівника двох приватних підприємств у праві виїзду за межі України до виконання зобов'язань, покладених на них за виконавчими документами у зведеному виконавчому провадженні.

Читайте також: На Хмельниччині затримали чоловіків, яких підозрюють у вимаганні грошей

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую