ye-logo.v1.2

У Хмельницькому районі мають знести незаконно побудовану споруду в лісі

Суспільство 4869
На Хмельниччині державі повернуто майже 3 гектари лісу, який зобов'язано звільнити від незаконної забудови
На Хмельниччині державі повернуто майже 3 гектари лісу, який зобов'язано звільнити від незаконної забудови . Фото: пресслужби прокуратури

Самочинно побудований туристичний кемпінг розташований на території Давидковецької сільської ради.

Ще вісім років тому між Хмельницькою районною державною адміністрацією та одним із товариств було укладено договір, за яким для рекреаційних цілей було передано у користування лісову ділянку, площею 2,7 гектари. Однак, як повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури, судом було припинено довгострокове користування лісом через виявлені порушення під час використання земельної ділянки лісового фонду. Крім того, на колишнього орендаря зобов’язано привести її у попередній стан, звільнивши від незаконної забудови.

«Виявилось, що усупереч умов укладеного строком на 47 років договору та існуючої законодавчої заборони на здійснення капітального будівництва на лісових ділянках, зазначеним товариством на орендованій землі у 2014-2015 роках самовільно побудовано одноповерховий туристичний кемпінг із мансардним поверхом, - йдеться у повідомленні. - За позовом прокуратури вказане будівництво зобов’язано знести, а земельну ділянку повернути у попередній стан».

Рішенням господарського суду задоволено позовні вимоги прокуратури про розірвання договору довгострокового тимчасового користування та повернення ділянки державі в особі Хмельницької обласної державної адміністрації.

До теми: На Хмельниччині в державну власність хочуть повернути орендовані під електростанцію 20 гектарів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую