ye-logo.v1.2

Голова Хмельницької ОДА розповів, коли варто ввести повний локдаун

Суспільство 3493
«Я є прихильником локдауну», - заявив Дмитро Габінет
«Я є прихильником локдауну», - заявив Дмитро Габінет. Фото: ілюстративне pravda.com.ua

Дмитро Габінет окреслив свою позицію щодо карантину вихідного дня.

Сьогодні, 20 листопада, під час звіту за рік роботи на посаді голови облдержадміністрації Дмитро Габінет озвучив свою позицію щодо карантину вихідного дня та розповів, чому є прихильником локдауну.

«У вівторок ми підготували лист-звернення до уряду повернути практику адаптивного карантину, - повідомив Дмитро Габінет. - Вважаю, що раніше позиція була абсолютно правильною, коли на засіданні державної комісії з ТЕБ та НС приймалися рішення щодо обмежень на певних територіях за пропозиціями місцевих органів самоврядування та ОДА. Ми аналізували кожне місто, кожен район в розрізі одного та двох тижнів, розуміли, де в нас є зростання та спад захворюваності. ІЦ на основі цих даних вносили відповідні пропозиції. Тому в нас і були дещо різнопланові більш жорсткі обмеження в Славуті, в Шепетівці, в Городку, у Волочиську, які стосувалися транспорту, роботи закладів громадського харчування тощо. Але і в суботу, і в неділю, з дотриманням карантинних заходів, усі працювали».

Дмитро Габінет додав, що до уряду звернулися тому, що карантин вихідного дня, коли сфери не працюють один-два дні, мало що дає в тому плані, аби зупинити поширення хвороби Covid-19.

«Чесно кажучи, я є прихильником локдауну, - заявив Дмитро Анатолійович. - Питання лише в тому – коли його вводити. Сьогодні – він ще не на часі. Я впевнений, що якщо нам вдасться дотягнути до Різдвяних свят (а показник завантаженості ліжкомісць в області, дає нам надію, адже є запас), то локдаун варто було б зробити з 25 грудня по 7 січня. Це той період, коли можна це зробити безболісно, адже чимало робочих сфер у цей період і так завмирають. Але це рішення треба приймати вже сьогодні , доводити його до людей пояснювати, аби воно було безболісним».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую