ye-logo.v1.2

На Хмельниччині достроково завершили осінній призов

Суспільство 1228
На Хмельниччині до війська покликали 567 юнаків
На Хмельниччині до війська покликали 567 юнаків. Фото: armyinform.com.ua

Військовозобов'язаних перевіряли на COVID-19.

Хмельниччина повністю виконала план призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.  Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату, останню у цьому році партію новобранців до української армії відправили 27 листопада, до навчальних центрів.

«Призов відбувався в умовах суворого дотримання обмежень, пов’язаних із недопущенням розповсюдження COVID-19. Жодного випадку зараження серед призовників не було. Усі поставлені завдання виконані повністю, та вчасно. Загалом на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України з Хмельниччини восени вже відправлено понад 567 призовників», - йдеться у повідомленні.

У військкоматі додають, що військовослужбовці строкової служби перших три місяці служби проводять у навчальних центрах Збройних Сил України, де проходять повний курс підготовки бійця. Здобувши базову підготовку, надалі служитимуть у пунктах постійної дислокації військових частин і за жодних умов до участі в операції Об’єднаних сил (ООС) на сході країни не залучаються.

 Нагадаємо, стартував осінній призов у 2020 році 1 жовтня. Він триватиме до 31 грудня включно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую