ye-logo.v1.2

На правах реклами Які подарунки дарувати в Новому 2021 році Білого Бика?

Суспільство 1274
Календар точно буде корисним протягом цілого року, адже на його сторінках важлива та потрібна інформація.
Календар точно буде корисним протягом цілого року, адже на його сторінках важлива та потрібна інформація.. Фото: Артема Баландіна

Для того, щоб ваші рідні та близькі люди залишалися щасливими, астрологи радять приділяти особливу увагу вибору новорічно-різдвяних презентів.

Прийдешній рік, як і його господар — Білий Металевий Бик, — повинен принести удачу й добробут. Астрологи стверджують, що 2021-й буде досить успішним і плідним. Для цього необхідно бути ввічливими, чемними, справедливими та… щедрими. Обираючи новорічно-різдвяні подарунки своїм рідним та близьким пам’ятайте, що вони мають припасти до душі не лише тим, кому вони призначаються, але й господарю року. На думку східних мудреців, якщо дотримуватися цього принципу, то наступні 365 днів будуть щасливими, вдалими та плідними.
Вважається, що Бик любить працьовитих, активних і цілеспрямованих людей. Саме тому не рекомендується дарувати всілякі дрібнички, які потім лежатимуть в далекій шухляді. Якщо ви хочете зробити якийсь оригінальний презент, краще вибирати природні матеріали: дерево, картон, папір або кришталь. Символ прийдешнього року гідно оцінить корисні, практичні й дійсно потрібні дарунки. Ідеальним варіантом, що відповідає всім цим характеристикам, є календар на 2021 рік. По-перше, він може бути як стильним елементом декору, так і помічником із підказками на щодень, що обов’язково сподобається Білому Бику. По-друге, календар точно буде корисним протягом цілого року, адже на його сторінках важлива та потрібна інформація. Тим більше, що календарі бувають різної тематики і їх можна підбирати відповідно до вподобань та захоплень людини, якій ви плануєте зробити подарунок. Аби спростити вам вибір, ми зробили підбірку оригінальних та корисних календарів на 2021 рік.


*Календар-енциклопедія «Порадник на рік». Такий подарунок сподобається і жінкам, і чоловікам, адже на його сторінках багато різнопланової, корисної та необхідної інформації. А саме: рецепти кулінарії і здоров’я, модний словник, архітектурні та культурні символи України, туристичні цікавинки та пам’ятки туристу, поради щодо догляду за рослинами, собою, чоловіком/дружиною, іменний календар, знаменні і пам’ятні дати, державні, професійні та релігійні свята, місячні й сонячні дні. І все це на 736 сторінках із великим шрифтом, що робить цей календар актуальним презентом для людей похилого віку та тих, у кого поганий зір. З ним вони знатимуть який сьогодні день та число навіть без окулярів!

*«Смачний календар». Якщо ваша близька людина захоплюється кулінарією та полюбляє готувати, їй обов’язково припаде до душі такий подарунок. В календарі, окрім великих релігійних та державних свят, зібрано оригінальні та доступні рецепти на свята та щодень, корисні кулінарні таблиці та підказки. Яскраві апетитні ілюстрації роблять його ще привабливішим. Видання сподобається і досвідченим господиням, і кулінарам-початківцям. Це чудовий подарунок мамі, свекрусі, бабусі, сестрі чи подрузі.

*«Календар на холодильник (з магнітом)» та «Календар-нотатник універсальний». Обидва календарі мають сучасний яскравий дизайн та понад 100 сторінок корисної інформації. Проте в кожного з них свої переваги: перший зручно кріпиться на холодильник чи інші металеві поверхні завдяки магніту, другий – із пружиною, тому може бути настінним чи настільним, відривним чи перекидним. Ці календарі стануть порадниками на весь 2021 рік, на щотиждень та щодень. У них зазначені державні, народні, професійні свята, іменинники дня, вічний календар, інформація про схід і захід Місяця та Сонця, місячні й сонячні дні. Такий календар може стати чудовим подарунком для ваших рідних та знайомих, які сповідують іншу релігію, адже у ньому зазначено великі свята різних конфесій: православні, католицькі, буддійські, індуїстські, іудейські, слов’янські та язичницькі. На кожному звороті — кулінарні рецепти, поради щодо здоров’я, домоведення, городництва та садівництва, різноманітна довідкова корисна інформація, астропрогнози на прийдешній рік. Внизу кожної сторінки — відривні аркуші для нотаток, поруч із кожною датою – місце для записів та нагадувань.

Купуючи своїм рідним та близьким людям новорічно-різдвяні презенти, не забувайте й про себе. Адже ви також заслужили на подарунок!

Календарі можна купити на сайті family.ye.ua, а також у кіосках преси, видавництві або передплатити у відділеннях Укрпошти чи за тел. 067-381-58-50.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую