ye-logo.v1.2

Президент призначив суддю у Дунаєвецький райсуд

Суспільство 1303
Юлія Шафікова стала суддею у Дунаївцях
Юлія Шафікова стала суддею у Дунаївцях. Фото: pixabay.com

Про це йдеться в указі президента.

Ще 4 грудня президент України підписав указ по призначення декількох десятків суддів у місцеві суди держави. Серед переліку служителів Феміди є ті, які працюватимуть на Хмельниччині. Зокрема нового працівника отримав Дунаєвецький райсуд.

«Відповідно до частини п'ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю призначити на посаду  судді Дунаєвецького районного суду Хмельницької області Юлію Едуардівну Шафікову», - йдеться у документі.

У декларації кандидата на посаду, Юлія Едардівна вказала, що володіє часткою квартири у Хмельницькому, окрім того, має право безоплатне на користування ще однією квартирою в обласному центрі, яка у власності іншої особи. У 2019 році суддя почала користуватися автомобілем «Chevrolet Lacetti», який є власністю її батька. Щодо доходів новопризначеної судді, то  тут кошти від зайняття незалежною професійною діяльністю – 72 984 гривень, частина з яких надійшла від  Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також Юлія Шафікова є членом недержавної некомерційної професійної організації Національна асоціація адвокатів України.

Чоловік судді, Сергій Кемінь, безоплатно користується квартирою у Хмельницькому, в якій зареєстрований, але яка є власністю іншої особи. У 2019 році він працював заступником начальника управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в хмельницькій області, де йому нарахували 242 440 гривень зарплати, ще 128 422 гривні мав вихідної допомоги у зв'язку зі звільненням. Декларує чоловік  готівкові збереження, а це 7 000 доларів та 95 000 гривень. 

Читате також: Будинок у Туреччині за п’ять мільйонів та нерухомість у Польщі: які статки нового голови ОДА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую