ye-logo.v1.2

Посадовці Скаржинецької сільради сплатили 76 тисяч гривень штрафу за сміття на ділянці

Суспільство 857
Фото у момент виявлення порушення
Фото у момент виявлення порушення. Фото: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Порушення виявили екоінспекція.

У жовтні цього року Державна екологічна інспекція області перевірила дотримання природоохоронного законодавства Скаржинецькою сільською радою, що в Ярмолинецькому районі. Про це зазначають у пресслужбі екоінспекції області.

«За результатами перевірки інспектори встановили факт засмічення земельної ділянки побутовими відходами, до складу яких входили такі забруднюючі речовини, як: фосфор, марганець, мідь, свинець, цинк, хлориди та нафтопродукти. Таке безвідповідальне ставлення місцевої влади до екологічного стану своєї громади свідчить про неналежне виконання самоврядних повноважень в частині вирішення питань збирання, транспортування, утилізації, захоронення та знешкодження побутових відходів», - йдеться у повідомленні.

Держекоінспекція винесла припис щодо усунення виявлених порушень, а посадову особу Скаржинецької сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності. Інспекцією виставила сільській раді претензія про відшкодування завданої шкоди у сумі 76 тисяч 375 гривень. Станом на 10 грудня претензія повністю сплачена в добровільному порядку, а засмічення - ліквідовано.

Читайте також: Посадовців Меджибізької ОТГ можуть оштрафувати за розкидане сміття біля Південного Бугу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую