ye-logo.v1.2

Посадовців Меджибізької ОТГ можуть оштрафувати за розкидане сміття біля Південного Бугу

Суспільство 793
Посадовці можуть сплатити штраф за неприбране сміття
Посадовці можуть сплатити штраф за неприбране сміття. Фото: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Держекоінспекція склала адмінпротоколи за фактами порушень.

Нещодавно Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області провела перевірку Меджибізької селищної ради (об’єднаної територіальної громади). Як повідомляють у пресслужбі інспекції, в результаті моніторингу було виявлено низку порушень.

«В ході перевірки виявлено, що виконавчий комітет ОТГ не вжив заходів, щодо здійснення контролю за охороною вод та земель водного фонду. Під час обстеження прибережної захисної смуги річки Південний Буг, що протікає біля села Требухівці, встановлено факт засмічення водотоку річки та його прибережно-захисної смуги твердими побутовими відходами та відходами рослинного походження», - йдеться у повідомленні.

На відповідальних осіб Меджибізької селищної ради складено три протоколи про адміністративні правопорушення за псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель, порушення вимог щодо поводження з відходами та порушення правил охорони водних ресурсів. Порушникам загрожує штраф. Окрім того, держекоінспекція надішле селищній громаді припис щодо зобов'язання по вжиттю заходів з ліквідації засмічення водотоку та його прибережно-захисної смуги.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую