ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 17 грудня: з температурою навколо «нуля»

Суспільство 780
Очікується хмарність на всій території області
Очікується хмарність на всій території області. Фото: автора

Опадів на Хмельниччині не передбачається.

У четвер, 17 грудня, істотних змін погоди мешканці Хмельницької області не відчують. Удень прогнозують «плюсову» температуру, уночі можливий невеликий «мінус» - до одного градусу морозу. Буде хмарно, опадів не передбачається.

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, погода буде стабільною на всій території Хмельниччини й істотно не вирізнятиметься ані на півночі, ані на півдні. Температурні показники коливатимуться в межах одного трьох тепла удень. Уночі очікується від одного тепла, до одного морозу.

Сайт «Синоптик» прогнозує удень до +2-х, уночі - на градус менше. Ані дощу, ані снігу ресурс не прогнозує. Лише хмарність на всій території області.

Відлига охопила практично всю Україну, пише синоптик Наталка Діденко. За її прогнозами температура повітря коливається і буде кружляти навколо нуля.

«Опадів серйозних не передбачається, хіба що якась мряка і тумани блукатимуть і псуватимуть зір водіям. Обережно. Хоча загалом ситуація із ожеледицею стала безпечнішою, проте все ж навіть невелике підмерзання може схопити тонким льодком - не поспішайте взувати слизькі кеди чи високі підбори. Така погода з підвищеним атмосферним тиском, хмарністю та без суттєвих опадів домінуватиме до кінця тижня. Тож Миколай явно приїде на автомобілі, бо на санчатах за такої погоди навряд чи він справиться, буксуватиме на асфальті або загрузне у багнюці», - додає Наталка Діденко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую