ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вікенд: чого чекати на Миколая

Суспільство 1494
Поки на Хмельниччині зима минає без снігу
Поки на Хмельниччині зима минає без снігу. Фото: з архіву

Погоду зумовлює підвищений атмосферний тиск.

Наступні три дні погода на Хмельниччині не здивує мешканців області хоча б якимись змінами. Не очікується ні снігу, ані дощу, не буде тріскучих морозів чи нетипового для грудня тепла. Помірна прохолода з температурою близько нуля градусів втримається усі три дні – з п’ятниці по неділю. Щоправда, за прогнозами Українського гідрометеоцентру, у неділю, можливо, подекуди на грудневому захмареному небі визирне сонце. Температура повітря удень – в межах одного-трьох тепла, уночі – від одного з позначкою «плюс» до одного морозу.

Не прогнозує нічної мінусової температури у п’ятницю та суботу ресурс «Гісметео». І лише з суботи на неділю – не величкий морозець до мінус одного.

Як зазначає синоптик Наталка Діденко, наразі підвищений атмосферний тиск охопив більшість країн Європи. Тому завтра, 18-го грудня, опадів на континенті буде мало. Зокрема, і в Україні п’ятниця також буде без опадів.

«Періодичні тумани із погіршенням видимості до 200-500 метрів. Температура повітря впродовж доби передбачається в межах від 2 морозу до 3 тепла. У південній частині та на Заході України буде тепліше, +2+6 градусів», - прогнозує Наталка Діденко. І додає, що на Миколая, 19 грудня, погода в Україні суттєво не зміниться.

«22-23 грудня очікується короткочасне похолодання. А в другій половині наступного тижня побільшає опадів. А сьогодні - Варвари і кажуть, що Варвари ночі урвали, а дня приточили. Справді, скоро вже 21 грудня, День зимового сонцестояння, коли поступово, потроху, але все ж починає збільшуватися день. Тому навколишню сірість та хмарність розганяємо сонячними думками про майбутню весну», - радить Наталка Діденко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую