ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Житель Хмельниччини заплатить 17 тисяч гривень штрафу за заборонені книги

Суспільство 2297
Обвинувачений свою вину визнав
Обвинувачений свою вину визнав. Фото: ілюстративне автора

Речові докази суд ухвалив знищити.

Вчителя з Городоччини визнали винним у зберіганні та перевезенні з метою збуту, а також збуті творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінації. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, за скоєне 57-річний чоловік заплатить 17 тисяч гривень штрафу. Крім того, речові докази – 6 книг – суд ухвалив знищити.

За вироком, чоловік у невстановлений час купив шість книг Харківського видання 2007 року, які належать до таких, що не рекомендовані до ввезення в Україну (відповідно до «Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини»).

«Книги він зберігав в гаражі. 12 листопада цього року дві книги він привіз в середмістя Сатанова, де продав молодій жінці за 300 гривень. Того ж дня правоохоронці провели за місцем проживання чоловіка обшук і в гаражі виявили та вилучили ще 4 таких книги», - пояснюють у пресслужбі.

Під час досудового слідства між прокурором та підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості. Обвинувачений визнав свою вину в повному обсязі, розкаявся у скоєному. Також сторони узгодили покарання у виді штрафу.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Хмельничанина хотіли оштрафувати, бо він був на вулиці без захисної маски.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую