ye-logo.v1.2

Старокостянтинівський суд оштрафував власницю магазину за відсутність дистанції між покупцями

Суспільство 990
Обвинувачена під час судового засідання повністю визнала свою провину
Обвинувачена під час судового засідання повністю визнала свою провину. Фото: ілюстративне pixabay.com

Вона не забезпечила нанесення необхідного маркування.

Нещодавно Старокостянтинівський районний суд притягнув до адміністративної відповідальності власницю одного з місцевих магазинів. За порушення карантину на неї орган правосуддя наклав 17 тисяч гривень штрафу. Про це свідчить постанова винесена 14 грудня.

За її текстом, до адміністративної відповідальності притягнули фізичну особу-підприємця, яка є власницею одного з місцевих магазинів. Працівники поліції 17 листопада склали на неї протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Саме того дня правоохоронці виявили, що її магазин продовжує обслуговувати покупців без нанесеного маркування для їх перебування у черзі з дотриманням дистанції між не менше як півтора метра. Цим підприємець порушила вимоги постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Як доказ правоохоронці надали відеозапис.

Під час судового засідання власниця магазину повністю визнала свою провину та розкаялася у вчиненому.

Врахувавши це, Старокостянтинівський районний суд постановив накласти на неї 17 тисяч гривень штрафу та понад 420 гривень судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Новий штраф за порушення карантину: як голосували нардепи від Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую