ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: мокрий сніг та стрибки температури

Суспільство 990

Тиждень буде з опадами.

Сьогодні в північній півкулі починається астрономічна зима. І хоч лютих морозів синоптики протягом наступного тижня не прогнозують, все ж відчуватиметься натяк на зиму у вигляді снігу. Він буде переважно з дощем. Утім, у середу вранці, синоптики прогнозують досить сильний сніг, тож, цілком можливо, що він встигне хоч ненадовго вкрити землю білим покривалом.

Загалом, за прогнозами Українського гідрометеоцентру, тиждень буде рясніти опадами практично щодня, крім вівторка, 22 грудня. У цей день очікується від «мінус» одного морозу до одного тепла, уночі – до 4-х морозу. Середа прийде зі снігом, який падатиме впереміш з дощем. Четвер та п’ятницю прогнозують дощовими. Уночі температура очікується від нуля до чотирьох градусів з позначкою «плюс», а вдень і до +7-ми.

Як прогнозує ресурс «Синоптик», приморозить аж у вихідні. У суботу та неділю очікується мінусова температура повітря: -3 уночі та 0 у суботній день, а в неділю – від -4-х морозу вночі, до -3-х удень.

Синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у фейсбуці згадує, що сьогодні День зимового сонцестояння.

«І хоча фактично починається астрономічна зима, проте нас вже не обдуриш - ми знаємо, що оця парочка найкоротших днів у році почне повільно, але невпинно поступатися місцем секундам і хвилинам, які наближатимуть нас до весни. Завтра, 22-го грудня, синоптична Україна відчуватиме різні впливи. Східна частина належатиме арктичному повітрю - найближчої ночі там ймовірно до 10 градусів морозу. А ось західна частина опиниться під впливом атлантичних процесів і вже ввечері там з'являться опади у вигляді мокрого снігу та дощу ще й із сильним вітром», - пише синоптик.

І додає, що температура повітря протягом дня вівторка коливатиметься від 2 морозу до 2 тепла. На Заході України буде найтепліше, максимально до +2+6 градусів. А ось із середини тижня Атлантика візьме гору над Арктикою і в Україні потепліє та суттєво побільшає опадів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую