ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому протестували проти нового міністра освіти

Суспільство 1703
Організатори акції протесту кажуть, що новий міністр становить загрозу для української освіти
Організатори акції протесту кажуть, що новий міністр становить загрозу для української освіти. Фото: автора

Учасники мітингу вимагали відсторонити Сергія Шкарлета від міністерської посади.

Сьогодні, 21 грудня, в обласному центрі пройшла акція протесту проти нового міністра освіти та науки України Сергія Шкарлета. На місцевий майдан Незалежності вийшло двоє представників студентської громадської організації. Пізніше до них підійшло ще кілька місцевих студентів та хмельничан пенсійного віку.

Обоє організаторів акції родом з Хмельниччини, але навчаються в інших областях. Вони розповіли, що закликали прийти на мітинг місцевих студентів, але, як виявилося, майже ніхто з них не прийшов.

Голова місцевого осередку громадської організації «Українські студенти за свободу» Юлія Власюк переконана, що рішення призначити Сергія Шкарлета міністром освіти та науки є необдуманим і неправильним.

За її словами, Сергій Шкарлет хоче скасувати зовнішнє незалежне оцінювання. На погляд громадської активістки, через таке рішення зросте рівень хабарництва під час вступу у вищі навчальні заклади.

Юлія Власюк також додала, що подібні акції протесту також проходили й в інших містах України. Зокрема, у столиці. Головна вимога — відсторонити Сергія Шкарлета від посади міністра.

Довідково. Шкарлет Сергій Миколайович з червня цього року обіймав посаду виконувача обов’язків міністра освіти та науки. До того з 2010 року він працював ректором Чернігівського державного технологічного університету.

17 грудня цього року Верховна Рада України призначила Сергія Шкарлета міністром освіти та науки. Таке рішення підтримало 226 нардепів.

За інформацією багатьох засобів масової інформації, нинішній міністр раніше висловлювався про доцільність скасування ЗНО для студентів заочної форми навчання.

Читайте також: Коли хмельницькі школярі підуть на зимові канікули

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую