ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як виглядають новорічні ялинки у містах Хмельниччини (ФОТО)

Суспільство 3771
Цього року через світову пандемію святкування в обласному центрі розпочалися із невеликим запізненням
Цього року через світову пандемію святкування в обласному центрі розпочалися із невеликим запізненням. Фото: автора

Через карантин запалювання вогнів на святкових деревах переважно пройшло без масових зібрань.

Щороку до зимових свят майже у всіх населених пунктах області встановлюють новорічні ялинки. Цього року не виняток. Зелені красуні яскраво палають вогнями на майданах Хмельниччини. Більшість з них офіційно відкрили до Дня святого Миколая, або напередодні нього. Водночас у Хмельницькому вже традиційно святкування розпочалися раніше – цього року вогні новорічного дерева в обласному центрі запалили четвертого грудня. Того ж вечора запрацював Різдвяний ярмарок.

Через карантинні обмеження у більшості громад області обійшлися без урочистих гулянь. Відмінили звичні концерти та масові розваги, аби уникнути скупчення людей. Однак, не зважаючи на заборони та відсутність снігу, казкову атмосферу свята у містах все ж створили. Натуральні, штучні ялинки, світлові ілюмінації та Різдвяні ярмарки з’явилися у різних населених пунктах області. Як вони виглядають – у нашому матеріалі.

Кам’янець-Подільський

Фото: maks_yerlykow

Цього року у Кам’янці-Подільському особлива ялинка – жива, прикрашена іграшками, виготовленими маленькими кам'янчанами. Засяяла вона на майдані Відродження, подарувавши емоції і святкову атмосферу кам'янчанам. Через карантинні обмеження масштабним відкриття ялинки не було. Проте особливим його зробили світлове шоу та Вифлеємський вогонь.

Шепетівка

Фото: Діани Дем'янчук

18 грудня на центральній площі Шепетівки відбулися святкові заходи, під час яких відкрили Різдвяний ярмарок на засяяла новорічна ялинка. Як повідомило інтернет-видання «День за днем», на новорічне дерево грошей з бюджету не виділяли. Зрізали його біля залізничної станції, оскільки воно було аварійним. Його висота сягає понад 20 метрів.

Староконстянтинів

Фото: автора

У Старокостянтинові головна ялинка міста традиційно сяє на площі біля Центрального стадіону і міської ради. Як і у попередні роки, відриття ялинки відбувалося за участю чималої кількості глядачів і з обов'язковою концертною програмою. Цьогоріч, дотримуючись карантинних заборон, містян не скликали «на ялинку». Утім, знаючи міські традиції, чимало старокостянтинівців, коли почало смеркати, підходили на площу до ялинки. Переважно - родинами, з маленькими дітками, які найбільше очікували дива - щоб ялинка «засвітилася». 

Красилів

Фото: з фейсбуку

Головну ялинку Красилівської громади засвічено було 19 грудня. Крім новорічної красуні композицію доповнили яскравими світловими ілюмінаціями та гірляндами.

Ізяслав

Фото: з фейсбуку

В Ізяславі засвітилася вогнями новорічна ялинка 19 грудня на центральній площі міста. Забезпечуючи виконання карантинних вимог та обмежень, цього року все відбулося без традиційного святкового дійства та вітань від святого Миколая.

Нетішин

Фото: з фейсбуку

У Нетішині до новорічно-різдвяних свят прикрасили живу ялинку, яка росте неподалік міської сцени. Поруч встановили святкові металеві конструкції. Відтепер щовечора міський парк культури і відпочинку сяє вже звичними світлодіодними фігурами та новими яскравими конструкціями у вигляді янголів, оленів, ялинок.

Полонне

Фото: з інстаграму polonne_ua

Для жителів Полонного новорічна ялинка засвітила вогні 19 грудня. Урочистості пройшли без масових заходів. Утім невелика розважальна програма все ж була, під час якої святий Миколай привітав дітлахів із прийдешніми святами.

Городок

Фото: з фейсбуку

Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, на центральній площі Городка відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. Не обійшлося на дійстві і без головного героя Святого Миколая, який пообіцяв завітати до кожної дитини. Різдвяну атмосферу створювали дитячі творчі колективи та колектив міського Будинку культури.

Славута

Фото: Славутського МВК

У День Святого Миколая засвітили центральну ялинку міста Славути. Карантинні обмеження стали на заваді проведенню офіційного святкового заходу, так як це було минулого року. Проте новорічний настрій вдалося подарувати колективу міського Палацу культури, Святому Миколаю та його помічникам – янголам, творчі виступи яких лягли в основу відеозапису, присвяченого циклу новорічно-різдвяних свят.

Читайте також: Як змінювалася головна ялинка Хмельницького протягом десяти років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую