ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Країни «червоної» та «зеленої» зон: МОЗ оновило перелік

Суспільство 1374
Після повернення із 47 країн потрібно самоізолюватись або здати тест на коронавірус
Після повернення із 47 країн потрібно самоізолюватись або здати тест на коронавірус. Фото: з архіву

Після повернення із 47 країн необхідна самоізоляція.

Міністерство охорони здоров’я України оновило перелік країн «червоної»  та «зеленої» зон із урахуванням показників кількості активних випадків коронавірусу на 100 тисяч населення. Про це повідомляє  «Українська правда».

«Цього тижня до «червоних» країн віднесли Британію та Німеччину. Всього «червоних» для українців налічують 45 країн. Серед них Грузія, Чорногорія, Словаччина, Португалія, Молдова, Румунія, США, Чехія, Угорщина, Естонія, Туреччина, Болгарія, . Кількість «червоних» країн зменшилася – минулого тижня їх було 47. «Позеленіли» Італія та Йорданія», - йдеться у повідомленні.

До «червоної» зони увійшли країни, де показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів є вищим, ніж в Україні. Після прибуття з таких країн вимагається самоізоляція із застосуванням додатка «Дій вдома». Ізоляцію можливо припинити достроково після отримання негативного ПЛР-тесту.

У «зеленій зоні» Польща, Ізраїль, Албанія, Франція, Іспанія, Туніс, Греція, Фінляндія, Казахстан, Мальдіви, Шрі-Ланка, Японія, Індія, Єгипет, Китай та інші.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую