ye-logo.v1.2

У Хмельницькому на один день змінили схему курсування тролейбусів

Суспільство 900
28 грудня, до 24-ої години тимчасово змінено схеми курсування громадського транспорту
28 грудня, до 24-ої години тимчасово змінено схеми курсування громадського транспорту. Фото: з архіву

 Комунальники виконуватимуть ремонтні роботи на водопроводі.

Через ремонтні роботи на вулиці Зарічанській 28 грудня до 24.00 змінено схеми курсування громадського транспорту. Як повідомлять у Хмельницькій міській раді, відбуваються аварійно-відновлювальні роботи на самоплинному каналізаційному колекторі на ділянці від вулиці Перемоги до вулиці Степана Бандери.

Тролейбуси, що курсують за маршрутом № 9 «Ракове – Героїв Чорнобиля» здійснюватимуть рух наступними вулицями: Довженка, Гарнізонна, Майборського, Чорновола, Трудова, Шевченка, Свободи, Героїв Майдану, Кам’янецька, Подільська, Свободи, Шевченка, Трудова, Чорновола, Майборського, Гарнізонна, Довженка.

Тролейбуси маршруту № 17 «Катіон – Автостанція № 1» здійснюватимуть рух вулицями Тернопільською, Молодіжною, Інститутською, Кам’янецькою, Подільською, Свободи, Проскурівською, Старокостянтинівське шосе, проспектом Миру та в зворотному напрямку.

Тролейбусний маршрут № 56 «Автостанція №1 – Гречани» на період виконання ремонтних робіт працюватиме за маршрутом № 18 сполученням: «Автостанція № 1 – Гречани».

Рух тролейбусів маршруту № 5 «вулиця Шевченка – вулиця Зарічанська» припинено.

Читайте також: У Хмельницькому пільговики без електронного квитка сплачуватимуть за проїзд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую